Ana Hickmann

Сортувати:
Показати
Sale
Ana Hickmann 1251
Показано з 1 по 21 із 21 (1 сторінок)

Одна з найкрасивіших жінок планети - знаменита бразильська супермодель, чарівний «ангел» Victoria's Secret, відомої компанії з продажу жіночої білизни.

Перша колекція оправ і сонцезахисних окулярів Ana Hickmann була представлена ​​на бразильському ринку в 2002 році.

Сьогодні ця марка має світову популярність. Важливим фактором популярності є і те, що її особою стала сама Ана Хикман. І звичайно, колекції очок, розроблені і випущені під маркою Ana Hickmann, є свого роду вираженням характеру і стилю Ани: витончені лінії, насичені кольори і продуманий декор поєднуються з надійністю, зручністю і високою якістю.

Бути на піку моди - це не тільки професія Ани Хикман, але ще і особливе чуття, яке дозволяє їй як дизайнеру знаходити оригінальні концепції для колекцій. Так, ідея створення колекції оправ з биоразлагаемого пластика М49, розробленого і запатентованого знаменитою компанією Mazzucchelli 1849 подарувала прихильницям марки можливість не тільки насолодитися елегантними моделями, але і внести свій посильний внесок у захист навколишнього середовища.

Кожна нова колекція оправ і сонцезахисних окулярів Ana Hickmann дарує свято краси, до якого може долучитися кожна жінка. Великий асортимент моделей дозволяє створювати самі різні образи, надаючи власниці очок пікантність і привабливість або, навпаки, строгість і стриманість. Висока якість і доступна цінова політика роблять окуляри Ana Hickmann тим аксесуаром, завдяки якому повсякденне життя жінок стає яскравішим.