Інтернет-магазин vasha-optika.com.ua (далі Інтернет-магазин) з одного боку і замовник товарів (далі - Покупець) з іншого боку зобов'язуються дотримуватися умов цієї Угоди.

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА
    1.1. Реєструючись і / або оформляючи замовлення на сайті vasha-optika.com.ua Покупець погоджується з цими умовами.

    1.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на нашому сайті. Інтернет магазин vasha-optika.com.ua залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продажі товарів, сегментація клієнтів, аналіз відвідуваності сайту, розсилка клієнтам).

    1.3. Реєструючись на сайті vasha-optika.com.ua, Покупець погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

    1.4. В результаті реєстрації Покупець отримує логін і пароль, за безпеку яких несе відповідальність. Покупець також несе відповідальність за всі дії під своїм логіном і паролем на сайті vasha-optika.com.ua. У разі втрати реєстраційних даних Покупець зобов'язується повідомити нам про це.

2. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ
    2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту vasha-optika.com.ua, а також за телефоном, вказаним на сайті.

    2.2. Якщо замовлення зроблене за допомогою сайту в робочий час (понеділок-п'ятниця з 9.00-18.00) представник інтернет-магазину підтверджує оформлення замовлення на протязі години. Якщо замовлення зроблене в неробочий час, вихідні або святкові дні, представник інтернет-магазину зв'яжеться з Покупцем найближчим робочий час.

    2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказаний при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями і незабаром з ним зв'яжеться представник Інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються і уточнення умов оплати і доставки.

3. ДОСТАВКА І ОПЛАТА
    3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом "доставка і оплата".

    3.2. Покупець розуміє про можливість виникнення ситуації, при якій на доставку потрібно більше 3 робочих днів (відсутність товару на складах, у виробника, та ін.) Або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому Інтернет магазин vasha-optika.com.ua не приймає на себе жодних зобов'язань по відшкодуванню будь-яких збитків Покупця, пов'язаних з несвоєчасною поставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни поставки, він має право відмовитися від замовлення.

4. ЗВІТ ЧЕКА
    4.1. Разом з товаром Покупець отримує Видаткову накладну на товар.

    4.2. Якщо Покупець бажає отримати чек, він повинен додатково вказати про це в процесі оформлення замовлення або представнику Інтернет-магазину по телефону.

5. УМОВИ ДОГОВОРУ
    5.1. Інтернет магазин vasha-optika.com.ua залишає за собою право змінювати умови даної Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді Інтернет магазин vasha-optika.com.ua зобов'язується попередити Покупця по електронній пошті, а Покупець не заперечує отримувати від Інтернет магазину повідомлення такого роду.

    5.2. Інтернет магазин vasha-optika.com.ua повинен надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

6. БЕЗ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
    Інтернет магазин vasha-optika.com.ua в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. Інтернет магазин vasha-optika.com.ua ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.