Способи доставки:

Доставка на відділення «НОВА ПОШТА» по всій Україні

Вартість доставки на відділення здійснюється за тарифами «Нова пошта». З тарифами Ви можете ознайомитись на сайті «Нова пошта».

Терміни доставки: при наявності товару на складі ми робимо відправку протягом 2-3 днів з моменту оформлення замовлення.

Термін зберігання посилки у відділенні «Нова пошта» - 5 днів.

ВАЖЛИВО! При отриманні замовлення обов'язково перевіряйте його цілісність, комплектацію та зовнішній вигляд (відповідність замовлення, наявність дефектів). У разі пошкодження товару, наявності дефектів, неповної комплектації замовлення, невідповідності товару замовлення необхідно скласти акт, при наявності якого Ви зможете повернути товар і відправити нам назад через Нову Пошту. Якщо при отриманні ви не перевірили замовлення, інтернет-магазин Ваша Оптика може відмовити в прийнятті повернення, через неможливість встановити причину і момент виникнення пошкодження або некомплектність.

Самовивіз товару з салону оптики

Для зручності будь-який вподобаний товар Ви можете забронювати в салоні оптики і забрати особисто.

Адреси та контакти салонів можна дізнатися в розділі "Контакти".

Способи оплати:

Ви можете оплатити замовлення онлайн:

  •  банківською картою Visa
  •  банківською картою MasterCard
  •  Приват24

Після вибору одного з виду платежу Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

Якщо в даному списку відсутній спосіб оплати, який буде Вам зручний, зв'яжіться з нашим консультантом і опишіть найбільш прийнятний спосіб оплати для Вас. Ми зробимо все залежне від нас, щоб цей спосіб в максимально короткий термін з'явився на нашому сайті.