У мережі салонів "Ваша Оптика" реалізується тільки оригінальний товар. Всі товари, представлені на сайті, мають сертифікат і дозволені для продажу на території України.

Сонцезахисні окуляри і оправи

Ви можете повернути сонцезахисні окуляри протягом 14-ти календарних днів з моменту придбання. Товар повинен знаходиться в первісному вигляді без пошкоджень і з усіма комплектуючими.

Для повернення Вам необхідно звернутися на гарячу лінію для отримання подальших інструкцій. Необхідно зберегти чек (Без оригіналу чека товар до поверненню не приймається).

Контактні лінзи, аксесуари, розчини і зволожуючі краплі

Контактні лінзи, засоби догляду за ними і розчини, належать до лікарських засобів і предметів санітарії та гігієни, тому поверненню та обміну не підлягають (Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 року про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" та Наказу МОЗ України №360 від 19.07.2005 року (пункт 16)).

При отриманні товару уважно перевіряйте вміст Вашого замовлення. Ви можете відмовитися від замовлення або його частини безпосередньо в момент доставки, якщо товар не відповідає замовленому. Товар може бути повернений тільки в своїй неушкодженою оригінальній упаковці.

При виробничий брак ми можемо забрати лінзи на експертизу, і якщо шлюб підтверджується, зробити або обмін товару, або повернення коштів. Лінза повинна бути повернута в контейнері з розчином і з блістером, в якому вона перебувала. У цьому випадку повернення здійснюється протягом 14 днів з дня покупки товару.

Претензії на можливий шлюб лінзи приймаються від покупців, у яких є рецепт на ці лінзи і лінзи носяться не вперше. Це саме можна сказати і до кольорових лінз.

Ми цінуємо і піклуємося про наших клієнтів і намагаємося максимально швидко зробити повернення товару.

НАТИСНІТЬ для оформлення повернення