Andre TAN

Сортувати:
Показати
5 200 грн 2 600 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

«Якість і стиль - два наріжних камені, на яких будується моя лінія оптики. І я не даремно поставив якість на перше місце. Адже очі - один з найважливіших і делікатних органів людини. Саме тому оптика повинна мати ряд важливих параметрів: якісні скла, надійні кріплення і високотехнологічні матеріали. І, звичайно ж, оптика повинна бути стильною. Це твердження не вимагає в свій захист додаткових аргументів », - поділився Андре Тан.

Лінія а.ТaN Sunglasses проводиться на одній з провідних фабрик Італії. Вибір дизайнера був не випадковим. Компанії Atmosphera спеціалізується на професійній оптиці і виробляє оправи для таких всесвітньо відомих компаній, як Chanel, Versace, BVLGARI і Dolce & Gabbana.

Окуляри - це аксесуар, який безпосередньо пов'язаний з одним із ключових органів почуттів людини - зором. Тому якість лінз і технологія виготовлення оправ були основними параметрами при виборі виробника а.ТaN Sunglasses.

Андре Тан - один з найвідоміших і затребуваних українських дизайнерів. В Україні ANDRE TAN вважається експертом в області моди. Беручи участь в безлічі міжнародних конкурсів і представляючи свої колекції на українських, російських і європейських показах, дизайнер завоював кілька десятків призових місць. Серед них - практика в модному будинку Olga & Simonov, сертифікат на стажування в Hugo Boss, гранд на навчання в престижному коледжі St. Martins College of Art (London).