Anna Sui

Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Будь то натхнення Anna Sui - вікторіанські ковбої, суперзірки Уорхола або фінські текстильні принти, її глибокі пізнання в області культури завжди очевидні. Поєднуючи вантажні стилі з поточними культурними нав'язливими ідеями, Анна постійно шукає нові ідеї і виклики, і вона випереджає тенденцію. Вона - справжній трендсеттер, до якого стилісти і редактори звертаються за керівництвом. Безмежна енергія і творча винахідливість її презентацій на подіумі завжди роблять її головною темою New York Fashion Week.

Яскраве поєднання чорної вікторіанської меблів, пурпурних стін, паперових маше і плакатів у стилі рок-н-рол в бутіку відображає стиль оформлення Анни і служить взірцем для всіх її магазинів. Вона зробила надзвичайно успішну експансію на Далекому Сході, де вона швидко отримала величезну кількість шанувальників.

Вона також запустила ліцензії на косметику, парфумерію, взуття та аксесуари. Її відданість деталей проявляється в кожному з її продуктів, які все тісно пов'язані з її світом. Її культова упаковка для макіяжу та дизайн флаконів для ароматів навіть стали колекційними.