Belstaff

Сортувати:
Показати
Sale
Belstaff BSBV029
5 350 грн 2 675 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Компанія з'явилася в 1924 році в Лонгтон. Її заснували Елі Беловича (Eli Belovitch) і його зять - Гаррі Гросберг (Harry Grosberg). Назва Belstaff було складено з початкових складів прізвища Беловича та назви графства Стаффордшир, де була заснована марка. Емблемою Belstaff стало символічне зображення фенікса, розпрямляючого крила.

Все почалося з того, що у Гаррі з'явилася ідея шити якісні байкерські куртки. У той час була епоха повального захоплення мотоциклами, тому продукція Беловича та Гросберг виявилася дуже доречною. Але вони не хотіли просто шити куртки. Вони хотіли знайти таку технологію, яка б підвищувала зносостійкість і не давала одязі промокати. В результаті був придуманий новий революційний матеріал - Wax Cotton - бавовна, просочена спеціальними оліями. Він робив одяг міцної і водонепроникної.

Через деякий час було вирішено розширити виробництво. Асортимент Belstaff став включати в себе окуляри для льотчиків, шкіряні рукавички та інші види одягу і аксесуарів. Основною функцією всіх виробів Беловича та Гросберг був захист від вітру, дощу і негоди. Саме тому одяг і аксесуари Belstaff користувалися величезною популярністю серед мандрівників, моряків, льотчиків і людей, пов'язаних з екстремальними видами діяльності.

Clothing Company S.p.A, яка викупила англійський бренд, вирішила не міняти концепцію марки. Тому в магазинах Belstaff як і раніше можна знайти якісний одяг, переважно з бавовни і шкіри, що володіє підвищеною зносостійкістю. Стиль Belstaff можна охарактеризувати як суміш класичної англійської стриманості і брутальності. У колекціях в основному представлена ​​темна палітра кольорів: чорний, коричневий, темно-зелений і темно-сірий.

У колекцію входять не тільки байкерські шкіряні куртки, а й сукні, штани, пуховики, кофти, толстовки. Також випускається колекція нижньої білизни, сумок, взуття, окулярів та аксесуарів.