Biofinity - місячні лінзи

Виробник: Cooper Vision
Модель: Biofinity
Наявність: Є в наявності

280 грн

Доступні варіанти

Доставка и оплата

Перевірка зору

Особливості місячних лінз Біофініті от CooperVision

Контактні лінзи Biofinity силікон-гідрогелеві контактні лінзи призначені для денного, безперервного носіння з терміном заміни 1 місяць виробництва компанії Cooper Vision. Контактні лінзи Biofinity - це ідеальне поєднання високої якості зору, комфорту і безпеки для очей. Для створення унікального матеріалу лінз Biofinity була використана особлива технологія Aquaform, яка забезпечила підвищену зволоженість і повітропроникність, до того ж лінзи відрізняє високий вміст вологи і оптимальний модуль пружності, який робить лінзи особливо комфортними і в той же час стійкими до механічних пошкоджень.

Силікон-гідрогелеві лінзи створені для корекції короткозорості (міопії) і далекозорості (гіперметропії), вони абсолютно комфортні не викликають дискомфорту при стандартному режимі носіння - з ранку і до самої ночі.

Лінзи для очей Biofinity підійдуть вам, якщо:

 •   вам важливі максимальний комфорт і високу якість зорового сприйняття;
 •   ви часто забуваєте знімати МКЛ на ніч;
 •   у вас чутливі очі, ви відчуваєте сухість під час носіння контактних лінз або схильні до кисневого голодування рогівки;
 •   ви змушені засипати в лінзах або вам необхідно 100% зір цілодобово
 •   ви дбаєте про здоров'я і не хочете нашкодити своїм очам.

Переваги унікального дизайну контактних лінз Biofinity CooperVision:

 •   Підвищена киснева проникність і стійкість до втрати вологи (дегідратації) протягом дня. Вони забезпечуються за рахунок нового матеріалу третього покоління - комфілкона А, який відрізняється унікальним будовою.
 •  Високий влагозміст 48% забезпечує іоно- і влагопроницаємість для рухливості лінзи і обміну сльози, що підвищує рівень комфорту.
 •  DK 128, DK / T 160 Висока киснева проникність забезпечує більш здорове носіння для пацієнтів, сплячих в лінзах постійно або періодично.
 •  Технологія Aquaform Третє покоління силікон-гідрогелевих лінз характеризується високим вмістом води і кисневої проникністю. Без застосування TRIS, обробки поверхні, зволожуючих агентів створюється зволожена поверхню, яка підвищує комфорт і мінімізує рівень відкладень.
 •  Геометричні характеристики: закруглений край і постійний кут нахилу, асферический дизайн забезпечують правильну і зручну посадку лінзи на оці.
 •  Мають низький модуль пружності, володіють гнучкістю і еластичністю яку можна порівняти з гідрогелеві лінзами. Завдяки цим показником лінзи оптимально гнучкі, ви не будете відчувати їх на очах, а дискомфорт виключений навіть при тривалому носінні

Як доглядати за лінзами Biofinity:

 •  Контактні лінзи Biofinity сумісні з розчинами Unica, AquaSoft, Biotrue, ReNu MultiPlus, Opti-Free Express, а також з будь-якими функціональними розчинами призначеними для силікон - гідрогелевих лінз.
 •  Рекомендується використовувати зволожуючі краплі Moisture Drops, Biotrue Drops, Biotrue Unidose Drops.

Що необхідно знати для того щоб замовити лінзи:

 1.  Результати обстеження у лікаря офтальмолога
 2.  Діоптрія
 3.  Базова кривизна (радіус кривизни)
Купити Biofinity в інтернет-магазині «Ваша Оптика»

Швидке доставлення по всій Україні: Запоріжжя, Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Бердянськ, Енергодар, Мелітополь та інші міста.

Характеристики контактных линз
Виробник: Cooper Vision (Великобританія/CША)
Бренд контактних лінз Biofinity
Кислородопронецаемость 160 Dk/t
Толщина в центре 0,08
Вологовміст 48%
Діапазон рефракцій від -12.0D до +8.0D
Диаметр 14,0 мм
Режим замены 1 місяць
Упаковка 3 линзы
Режим ношения Денний, гнучкий, пролонгований до 7 діб
Матеріал лінзи: Комфілком А, Силікон-гідрогель
Призначення: Для корекції короткозорості (міопії) / далекозорості (гіперметропії)

Biofinity - місячні лінзи

Написати відгук