Biofinity XR - місячні лінзи

Виробник: Cooper Vision
Модель: Biofinity XR
Наявність: Є в наявності

375 грн

Доступні варіанти

Доставка и оплата

Перевірка зору

Особливості місячних лінз Biofinity XR от CooperVision

Biofinity XR - це дійсно унікальні контактні лінзи планової заміни. Їх головна відмінність полягає в тому, що вони мають розширений діапазон параметрів: від +8.5 до +15.0 діоптрій (крок 0.5) і від -12.5 до -20.0 діоптрій (крок 0.5). Це дозволяє багатьом людям з високою ступінь міопії і гіперметропії вибирати контактну корекцію зору замість окулярів. Як і всі лінзи BIOFINITY, Biofinity XR виготовлені з силікон-гідрогелю третього покоління, який відрізняється високою кисневої проникністю. Їх ще часто називають «дихаючі» лінзи, тому що при їх використанні зовсім не відчувається ніякого дискомфорту: очі не червоніють і не втомлюються. Ще один плюс - природна зволоженість. Вони виготовлені за особливою технологією, яка дозволяє утримувати вологу всередині неї. Biofinity XR підходять для денного або пролонгованої (7 днів / 6 ночей) носіння згідно рекомендацій вашого офтальмолога.

Дизайн передньої поверхні контакний лінзи (аферіческій) Biofinity XR сприяє нейтралізації природних для ока аберацій, тим самим забезпечуючи максимальну чіткість зображення .Лінзи стійкі до дегідратації і утворення відкладень, що забезпечує підвищений комфорт і стабільність оптичних властивостей лінзи.

Лінзи для очей Biofinity XR підійдуть вам, якщо:

 •   вам важливий максимальний комфорт і висока якість зорового сприйняття;
 •  у вас високий ступінь короткозорості - від 12,5 діоптрій;
 •  у вас високий ступінь далекозорості - від 8,5 діоптрій;
 •  ви часто забуваєте знімати МКЛ на ніч, хочете спати в лінзах або вам необхідно 100% зір цілодобово ви дбаєте про здоров'я і не хочете нашкодити своїм очам.
 •  у вас чутливі очі, ви відчуваєте сухість під час носіння контактних лінз або схильні до кисневого голодування рогівки

Переваги контактних лінз Biofinity XR CooperVision:

 •   Лінз Biofinity RX призначені для людей з високим ступенем короткозорості (міопії) або далекозорості (гіперметропії). Доступні параметри: від +8.5 до +15.0 діоптрій (крок 0.5) і від -12.5 до -20.0 діоптрій (крок 0.5).
 •   вологовмісту 48% забезпечує іоно- і вологопроникненість для рухливості лінзи і обміну сльози, що підвищує рівень комфорту.
 •   128 DK / T Висока киснева проникність забезпечує більш здорове носіння для пацієнтів, сплячих в лінзах постійно або періодично.
 •   МОДУЛЬ ПРУЖНОСТІ 0.75 МПА Низький модуль пружності забезпечує більшу гнучкість лінзи, що підвищує рівень комфорту.
 •   Ця лінза зроблена з унікального матеріалу, який пропонує більш високий вміст води, нижчий модуль пружності, і високу проникненість кисню. Це призводить до максимального комфорту, оптимальному здоров'ю, і чудовій роботі
 •   Лінзи як для денного носіння (1 місяць), так і для безперервного використання (2 тижні), коли лінзи залишаються на очах і під час сну.

Як доглядати за лінзами Biofinity XR:

 •  Контактні лінзи Biofinity XR сумісні з розчинами Unica, AquaSoft, Biotrue, ReNu MultiPlus, Opti-Free Express, а також з будь-якими функціональними розчинами призначеними для силікон - гідрогелевих лінз.
 •  Рекомендується використовувати зволожуючі краплі Moisture Drops, Biotrue Drops, Biotrue Unidose Drops.

Що необхідно знати для того щоб замовити лінзи:

 1.  Результати обстеження у лікаря офтальмолога
 2.  Діоптрія
 3.  Базова кривизна (радіус кривизни)
Купити Biofinity XR в інтернет-магазині «Ваша Оптика»

Швидке доставлення по всій Україні: Запоріжжя, Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Бердянськ, Енергодар, Мелітополь та інші міста.

Характеристики контактных линз
Виробник: Cooper Vision
Бренд контактних лінз Biofinity
Кислородопронецаемость 160 Dk/t
Толщина в центре 0,08 мм
Вологовміст 48%
Діапазон рефракцій -12.5...-20.0; +8.5...+15.0 (крок 0.50)
Диаметр 14,5 мм
Режим замены 1 місяць
Упаковка 3 шт.
Режим ношения Денний, гнучкий, пролонгований до 7 діб
Матеріал лінзи: Комфілком А, Силікон-гідрогель
Призначення: Для корекції короткозорості (міопії) / далекозорості (гіперметропії)

Biofinity XR - місячні лінзи

Написати відгук