Немає жодного товару даного виробника.

Знаменита італійська марка Diesel ось уже більше 30 років вважається одним з найбільших виробників одягу, взуття, аксесуарів, білизни і парфумерії. Світову славу бренд завоював завдяки мегапопулярним джинсам. Вони і зараз є візитною карткою компанії.

Філософія Diesel полягає в індивідуальному сприйнятті стилю і моди. Марка розрахована на сміливих неординарних людей, готових відстояти власну думку і які не бояться виглядати по-особливому. Шанувальники бренду не такі як всі, вони виділяються з маси, вміють дивувати і навіть шокувати. Diesel знаходиться поза модою. Він сам формує власний стиль і створює настрій. Недарма логотипом марки обраний профіль індіанця з ірокезом, а оригінальний напис звучить, як «Diesel: Only the Brave». Дійсно, образ від цього бренду на-віч тільки хоробрим сильним особистостям.

Засновник бренду - італієць за походженням Ренцо Россо. Ще з раннього дитинства, не маючи достатньо коштів на покупку модних речей, майбутній майстер придумував собі оригінальні образи. Він самостійно втілював в життя свої сміливі дизайнерські ідеї. А отримавши освіту в області виробництва одягу, набирався практичного досвіду в одній з італійських текстильних компаній. Там Россо і познайомився зі своїм компаньйоном по бізнесу Адріано Голдшмідом. Разом вони відкрили революційну марку Diesel. Таку назву було продиктовано зростанням популярності на економічне паливо - дизель. Незважаючи на незвичайне ім'я, бренд швидко прославився, зайнявши свою нішу у виробництві одягу з деніму.

Для додання грубуватому матеріалу м'якості дизайнер вдавався до різних методиках: тер джинсову тканину об бетон, стирав її разом з камінням. Таким чином, речі набували модний злегка потертий вигляд.

Європа, Америка і Азія в захваті від новаторських колекцій Diesel. З початку 80-х бренд запускає виробництво аксесуарів, лінійки жіночого та дитячого одягу, речей в спортивному і вуличному стилі, парфумерні колекції.

Екстравагантний крій, новаторські ідеї, скандальні рекламні кампанії, нестандартне мислення - весь цей мікс утворює марку Diesel. Вона неординарна, різка, зухвала і смілива. І, напевно, саме тому настільки любима і затребувана.

Лінійки розкішних медичних оправ і сонцезахисних окулярів, випущені під лейблом Diesel, стали блискучим підтвердженням грандіозного успіху бренду. Ультрасучасні аксесуари припали до душі не тільки молоді, а й представникам старшого покоління. Дизайн очок Diesel унікальний в своєму сміливому, модному і стильному вираженні. Моделі уособлюють ексцентричний образ сучасної людини з його яскраво вираженою індивідуальністю.

Стильні, трохи зухвалі моделі поєднують в собі практичність, функціональність і неймовірно привабливий зовнішній вигляд. Марка являє пластикові або металеві оправи, благородних нейтральних або райдужних кольорів, овальні, круглі, квадратні форми.

Фірмовою фішкою марки стала колекція Eyewear Denimize Collection. До неї увійшли моделі оправ, обтягнуті джинсового тканиною. Більшість виробів не має граничного розподілу на чоловічі і жіночі. Окуляри Diesel настільки універсальні, що ідеально підійдуть як для сильної статі, так і прекрасним дамам.

Відмінна якість виробів - заслуга відомої італійської компанії Safilo, а також Marcolin. Ця співпраця об'єднало два найпотужніших потенціалу: інноваційні розробки світових виробників і креативні ідеї оригінального бренду. Результат - круті якісні окуляри і шалена популярність у всьому світі.