Enni Marco

Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Оптичний бренд Enni Marco має безліч шанувальників і є одним з найуспішніших брендів світового оптичного ринку. В першу чергу завдяки своїй дизайнерській студії EMstudio, в якій і народжуються всі унікальні і, безсумнівно, актуальні колекції бренду. Вперше дизайнери студії заявили про себе в кінці минулого століття, коли були розроблені і подані до оцінки покупців перші колекції Enni Marco.

Батьківщиною і як і раніше основний штаб-квартирою студії, як і бренду в цілому, є невеличке мальовниче містечко Беллуно, розташований на північному сході Італії. Саме цей регіон по праву вважається головним центром італійської дизайнерської оптичної індустрії, тому що саме тут створюються ідеї для дизайну колекцій ключових представників оптичного світу: груп Luxottica, Safilo, Allison і Marcolin.

Сучасні традиції сонцезахисних окулярів і оправ Made in Italy містять в собі, перш за все, квінтесенцію модних тенденцій і оригінального дизайнерського стилю, а також гармонійне поєднання мистецтва ручної роботи і сучасних промислових технологій. І сьогодні саме Беллуно є зосередженням штаб-квартир провідних дизайнерських студій, що побудували історію світового оптичного світу і створили незаперечну репутацію очок Made in Italy. У цьому ряду стоїть і EMstudio з брендом Enni Marco. Крім того, завдяки тому що бренд максимально динамічний і дуже стрімко розвивається, в 2013 році була заснована додаткова штаб-квартира EMstudio в Берліні для того, щоб максимально повно та оперативно забезпечувати шанувальників бренду європейської дизайнерської оптичної продукцією.

На сьогоднішній день основними принципами колекцій оправ і сонцезахисних окулярів бренду Enni Marco є:

  •  Відстеження і використання всіх поточних модних тенденцій для оперативної видачі дійсно актуального модельного ряду
  •  Унікальні дизайнерські розробки, починаючи від концепцій кожної колекції і закінчуючи оригінальними реалізаціями окремих моделей і елементів декору
  •  Застосування тільки кращих в індустрії матеріалів і комплектуючих, серед яких: ацетат целюлози від світового бренду Mazzucchelli (цей пластик сам по собі вже вважається витвором мистецтва), німецька фурнітура від OBE, сертифіковані кристали Swarovski
  •  Висока якість продукції під логотипом бренду за рахунок додаткових етапів контролю на виробництві та вихідного контролю якості, який відповідає всім високим європейським стандартам
  •  Один з найширших асортиментів у своїй категорії, завдяки якому колекції адаптуються за розмірами, квітам і формам під особливості регіональних ринків, враховуючи смаки, уподобання та індивідуальні особливості локальних покупців.
  •  Правильно обрана комерційна стратегія, яка поєднує високу якість, модні тенденції, оригінальні дизайнерські рішення і оптимальну ціну. Ця комбінація ідеально підійде тим, хто хоче купити сонцезахисні окуляри або оправи з неповторним італійським стилем і якістю, не переплачуючи при цьому за надто гучне брендове ім'я.