Немає жодного товару даного виробника.

Fendi (Фенді, російська вимова «Фендом») - всесвітньо відомий італійський бренд. Спеціалізується на випуску одягу, виробів зі шкіри та хутра, аксесуарів і парфумів. Вважається еталоном класичної італійської моди. Компанія входить до складу холдингу LVMH. Цей італійський бренд широко відомий по всьому світу. Fendi - всесвітньо відомий бренд, еталон класичної італійської моди.

Компанія Fendi була заснована в 1925 році в Римі молодий сімейною парою Адель і Едуардо Фенді. У післявоєнній Італії їх бізнес з пошиття виробів з хутра та шкіри стає настільки успішним, що в 1932 році подружжя відкрили перший хутряний салон. У подружжя працювали найбільш досвідчені майстри, тому купити Fendi прагнули ті, хто хотів добре виглядати. Через високої якості продукції, виробленої вручну, товар став користуватися скаженою популярністю серед місцевих жителів. Для римської буржуазії поїздка в "Fendi, що на Плебіціо" стала своєрідною ознакою престижу.

Продажі Fendi росли з року в рік, і незабаром товари італійської марки стають відомими не тільки в Римі, але і далеко за його межами.