Grigoriy Leps

Сортувати:
Показати
Sale
Grigoriy Leps BAD GUY
Sale
Grigoriy Leps DUETT
Sale
Grigoriy Leps London
5 630 грн 3 941 грн
6 760 грн 5 070 грн
7 710 грн 5 783 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Всі сонцезахисні окуляри Григорія Лепса мають незвичайний сучасний дизайн, властивий самому співакові неповторний стиль, який ще глибше підкреслює його унікальність і харизму. Круглі форми окулярів стрімко вриваються в життя мільйонів людей, які хочуть підкреслити свою індивідуальність і виділити з натовпу свій яскравий образ. Надзвичайно виразні деталі колекції говорять про високий ступінь відповідальності, яку відчуває творець при створенні всього за що б він не брався.

Саме тому, всі очки створені не тільки на високому креативному рівні, а й з використанням найякісніших матеріалів, при постійному контролі якості на всіх етапах виробництва. Всі моделі колекції ц / з очок Г. Лепса зроблені в Італії на Фабік компанії «АТМОСФЕРА», широко відомого оптичного виробника, який виконує замовлення для таких брендів як TOD'S, Bottega Veneta, TOM FORD, ROBERTO CAVALLI, VALENTIN YUDASHKIN, Andre TAN. Його вироби славляться ювелірним якістю, особливим ставленням до деталей, а також використанням найсучасніших технологій. Матеріали, які використовуються при виробництві проходять відбір QC, згідно самим найсуворішим вимогам. Компанія «АТМОСФЕРА» використовує ТІЛЬКИ такі матеріали як:

Для полімерних (пластикових) оправ: ацетат целюлози італійської компанії Mazzucchelli Spa (отримують хімічним шляхом з бавовни), досить міцний, легкий матеріал, стійкий до механічних впливів при звичайних температурах, а також не викликає алергії, стійкий до корозії, до впливу поту і косметики . Виготовляється методом фрезерування з цільних листів, що складаються з різнокольорових шарів з різним ступенем прозорості.

Або Grilamid - сучасний полімер, отриманий на основі поліаміду 12. Grilamid широко застосовується в промисловості: від телефонних проводів до вітрових стекол, і сонцезахисних окулярів. Він використовується для сонцезахисних окулярів через високу стійкості до високих температур - окуляри з Grilamid можна спокійно залишати на приладовій дошці автомобіля в жаркий день. Крім того, полімер має високу ударостійкість, гнучкістю, малою вагою. Він також стійкий до впливу ультрафіолетових променів і добре зберігає форму. Grilamid виробляє швейцарська компанія EMS-Grivory.

Для металевих оправ: Монель - це сплав на основі нікелю (до 67%) і міді з невеликими добавками інших металів. Монель широко застосовується для виготовлення очкових оправ завдяки своїй міцності і стійкості до корозії. Дані оправи мають покриття (лакові або з інертних металів), що оберігають шкіру обличчя від безпосереднього контакту з металом. Тому оправи з монелю є гіпоалергенними.

Також в деяких оправах використовуються Дерево (венге, палісандр, деревина сандалу), кістка (американський буйвол) і шкіра (крокодила, акули, скати, страуса, змії, ящірки) через їх природного вигляду і краси. Для прикраси ексклюзивних моделей компанія застосовує також дорогоцінні й напівкоштовні камені, а також трьох мікрон нанесення позолоти (24Кт).

У всі с / з окуляри компанія встановлює високоякісну, марочну, полікарбонатну (PC) лінзу CADILLAC (виробництво Японія).