iC! Berlin

Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Шлях до визнання і слави нині всесвітньо відомого німецького бренду IC! Berlin почався в 1996 році в Берліні. Це марка надійних довговічних оправ і якісних сонцезахисних окулярів. Засновники компанії - Ральф Андерле, Філіп Хоффманс і Гаральд Готтшлінг. Їх неабиякий талант, завзятість, кропітка праця і бажання представити світу свої творіння були винагороджені любов'ю і відданістю шанувальників. Геніальний винахід - оправи для окулярів з тонколистового металу без єдиного гвинта - стало справжньою знахідкою для поціновувачів комфорту і якості.

Майстри бренду розробили унікальну технологію вирізки вироби з цільного шматка стали за допомогою лазера. Це ручна робота, міцний матеріал, і що найголовніше - відсутність шарнірів і гвинтів на вигинах заушников. Рамка приєднана до дуг за допомогою спеціального кріплення, яке вважається фірмовим знаком марки. Новаторська методика виготовлення оправ вперше була гідно оцінена в 1998 році на престижній виставці в Мілані, де автори новинки отримали Гран-прі SILMO. Їх майстерність багато разів було відзначено високими нагородами та преміями в області оптичних технологій.

Окуляри IC! Berlin виготовлені зі сплаву титану, який має високу міцність. Вироби гнучкі, не схильні до деформації і навіть після згинання легко знаходять початкову форму. При цьому оправи неймовірно легкі і настільки комфортні, що практично не відчуваються на обличчі.

З 2005 року компанія випускає в світ моделі з ацетату целюлози. Пластикові оправи завоювали величезну популярність за рахунок своїх креативних дизайнів і насичених кольорів. А робота творців цієї лінійки була винагороджена почесною премією SILMO.

Фірмова технологія безгвинтового кріплення запатентована компанією і використовується у виробництві тільки оправ IC! Berlin. Кожен екземпляр очок виконується виключно вручну досвідченими майстрами Німеччини. Всі деталі проходять ретельну обробку, в результаті чого виходить продукт високої німецької якості. Також скрупульозно ставиться компанія і до вибору виробників лінз для своїх оправ, віддаючи перевагу тільки перевіреним авторитетним фірмам.

Кожна модель очок IC! Berlin має зручну особливість. Вони легко піддаються індивідуальній підгонці під конкретного клієнта. Більш того, заміну лінз легко зробити самостійно в домашніх умовах. Навіть не маючи спеціальних інструментів і певних навичок, відокремити рамку від заушников, закріпити лінзи і підігнати оправу під свої параметри не складе особливих труднощів. Така перевага робить вироби IC! Berlin універсальними, надійними, максимально комфортними в експлуатації.

Крім практичності вироби IC! Berlin відрізняються незвичайним естетичним наповненням. При всьому своєму простому оформленні вони відрізняються вишуканим дизайном. Чого варті одні тільки глянцеві покриття оправ, представлені в різних відтінків варіантах. Майстри компанії розробили і широко застосовують у виробництві оправ додатковий найтонший кристалічний шар. Він здатний відображати ультрафіолетове випромінювання, за рахунок чого створюється ефект веселки. Такий винахід припало до душі наймоднішим шанувальникам бренду.

Стильний дизайн, незвичайні форми, різноманітність фарб і непередбачувані ідеї творців оправ IC! Berlin підносять їх на вищий щабель в оптичній промисловості світового масштабу.