Karl Lagerfeld

Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Ікона моди Карл Лагерфельд був одним з найзнаменитіших дизайнерів 21 століття.

Він був відомий своїм підходом до стилю і кураторських баченням, яке врівноважувало класичні та сучасні впливу. «Я проектую, як дихаю, - сказав він про своє художньому процесі, - ви не просите дихати - це просто відбувається».

Серед своїх численних занять Лагерфельд був креативним директором свого власного однойменного будинку моди, який поєднує стилістику паризького стилю з невимушеною, рок-шик легкістю. Широкий вибір колекцій для життя включає в себе, серед іншого, жіночу та чоловічу готовий одяг і аксесуари.

Бренд KARL LAGERFELD також пропонує запрошення відкрити для себе світ Карла: його загадкова особистість, гострий розум, культурне бачення і передові перспективи. Він передає дух, який визнає, що Лагерфельд був не просто людиною, а іконою, натхненням і силою природи на краю майбутнього. Він зазначає свою власну унікальну точку зору: «Мода - це ставлення, а не деталь одягу».

Талант Лагерфельда вийшов за рамки моди, включивши в нього ілюстрацію, фотографію, стилізацію і публікації. Він також курирував креативний напрям модних будинків Chanel і Fendi.