Levi Strauss & Co.

Сортувати:
Показати
Sale
Levi's 5059
Levi Strauss & Co.
1 800 грн 1 260 грн
1 800 грн 1 260 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Окуляри Levis представляють міську моду. Крім великого каталогу джинсів і одяг, бренд Levis представляє також великий асортимент аксесуарів, серед яких особливе місце займають сонцезахисні окуляри і окуляри для зору Levis. У своїх нових колекціях очок фірма Levis представляє поєднання елегантності і сучасності, які є основними характеристиками бренду.

Окуляри Levis створені з високоякісних матеріалів, вони мають високу міцність і оснащені лінзами з максимальним захистом від сонячного випромінювання. Прості, сучасні та зручні окуляри, що доповнюють образ нотками гламуру. Окуляри Levis створені для тих, хто віддає перевагу якості.

Історія Levis

Levi Strauss & Co - це американський виробник одягу, відомий у всьому світі по бренду джинсів Levi's. Фірма була заснована в Сан-Франциско, Каліфорнія (США) в 1853 році Леві Стросс. Він був іммігрантом єврейського походження з громади Буттенхайм, округ Франконії в землі Баварія, південь Німеччини. Леві Стросс був піонером у своїй галузі, ставши винахідником джинсів. Так почався тривала історія успіхів цієї компанії.