Baldinini 1750 304 оправа

Виробник: Baldinini
Модель: 1750 304
Наявність: Є в наявності

5 450 грн

Baldinini – італійський бренд взуття та аксесуарів, який отримав всесвітню популярність у 1970-ті роки, після того як у керма сімейного бізнесу встав онук його засновника та нинішній президент компанії Baldinini Джиммі Балдініні (Gimmi Baldinini).

З його приходом компанія, яка до цього займалась виробництвом взуття з розряду завжди актуальної класики, взяла курс на створення взуття, багатого на дизайнерський вишук, експересивного, але при цьоиу воно відповідає найкращім уявленням про чудову італійську якість. Сьогодні окрім взуттєвих колекцій під маркою Baldi­nini випускаються фірмові аромати, сумки, валізи, ювелірні прикраси, а також оправи та сонцезахисні окуляри, що позиціонуються у високому ціновому сегменті.

Цільовою авдиторією бренду є чоловіки та жінки віком від 25 до 45 років зі стабільним фінансовим становищем, активною життєвою позицією та яскраво вираженим почуттям стилю. Вони цікавляться модою, йдуть у ногу з часом, небайдужі до ексклюзивних речей, але при цьому цінують комфорт, зручність та практичність.

 

«Я завжди вкладав гроші в марку, навіть, коли в мене їх було дуже мало. 50% успіху залежить від бренду. Секрет успіху? Будьте у країні, де є гроші та де люблять моду. Я отримав пропозицію зайняти посади президента ANCI, але відмовився. Я піклуюсь про просування бренду, тому я зараз віце-президент» - Джиммиі Балдініні

Сонцезахисні окуляри
Розмір завушника 140
Розмір перенісся: 17
Матеріал оправи: Ацетат

Baldinini 1750 304 оправа

Написати відгук