PureVision 2 HD - місячні лінзи

Виробник: Bausch&Lomb
Модель: Pure Vision 2 HD
Наявність: Є в наявності

704 грн

Доступні варіанти

Доставка и оплата

Перевірка зору

Особливості місячних лінз  Pure Vision 2

Ультратонкі лінзи PureVision 2 HD розроблені американською компанією Bausch + Lomb. Продукція бренду відрізняється високою якістю матеріалів та інноваційними технологіями виготовлення. При виробництві Pure Vision 2 HD використовується силікон-гідрогель марки Balafilcon A з підвищеним рівнем киснепроникністю. Технологія ComfortMoist забезпечує необхідне зволоження протягом усього дня. Округлений контур м'яко лягає на рогівку, не дозволяючи лінз зміщуватися. Асферичні контактні лінзи PURE VISION 2 спеціально створювалися для того, щоб проводити корекцію сферичної аберації і домогтися високої чіткості зору, навіть в умовах поганої освітленості.

Контактні лінзи Bausch + Lomb PureVision 2HD підійдуть вам, якщо:

 •   вам важливі максимальний комфорт і висока якість зорового сприйняття;
 •   ви часто забуваєте знімати МКЛ на ніч;
 •   у вас чутливі очі, ви відчуваєте сухість під час носіння контактних лінз або схильні до кисневого голодування рогівки;
 •   ви змушені засипати в лінзах або вам необхідно 100% зір цілодобово
 •   ви дбаєте про здоров'я і не хочете нашкодити своїм очам.

Переваги контактних лінз Bausch + Lomb PureVision 2HD:

 •   Оптика високої чіткості High Definition ™ розроблена для корекції сферичних аберацій по всій діоптрийній лінійці, усуває ореоли і відблиски і забезпечує Вашим пацієнтам найкращу якість зору.
 •   Висока киснева проникність - 130 Dk / t. Pure Vision 2 відмінно пропускають повітря, дозволяючи очам вільно дихати і залишатися здоровими. Вони не викликають небезпечних ускладнень у вигляді гіпоксії і неоваскуляризации рогівки.
 •   Плазмова обробка поверхонь. Поверхня МКЛ оброблена плазмою і має хорошу гідрофільність. Вона притягує вологу, завдяки чому лінзи активно змочуються слізною рідиною і залишаються зволоженими протягом всього дня.
 •   Додаткове зволоження з технологією ComfortMoist. Застосування сучасної технології зволоження робить МКЛ ще зручніше і приємніше в носінні.
 •   Можливість носити до 30 днів, не знімаючи. З дозволу офтальмолога Pure Vision 2 дозволяється носити до місяця поспіль. Це дуже зручно для людей, у яких немає часу на щоденний догляд за МКЛ.

Як доглядати за лінзами Pure Vision 2:

 •  Контактні лінзи Pure Vision 2 сумісні з розчинами Unica, AquaSoft, Biotrue, ReNu MultiPlus, Opti-Free Express, а також з будь-якими функціональними розчинами призначеними для силікон - гідрогелевих лінз.
 •  Рекомендується використовувати зволожуючі краплі Moisture Drops, Biotrue Drops, Biotrue Unidose Drops.

Що необхідно знати для того щоб замовити лінзи:

 1.  Результати обстеження у лікаря офтальмолога
 2.  Діоптрія
 3.  Базова кривизна (радіус кривизни)
Купити Pure Vision 2 в інтернет-магазині «Ваша Оптика»

Швидке доставлення по всій Україні: Запоріжжя, Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Бердянськ, Енергодар, Мелітополь та інші міста.

Характеристики контактных линз
Виробник: Bausch & Lomb
Бренд контактних лінз PureVision
Кислородопронецаемость 130Dk/t
Толщина в центре 0,07
Вологовміст 36%
Діапазон рефракцій корекція короткозорості від -0.50 до -6.00 крок 0.25 і від -6.00 до -12.00 діоптрій крок 0.5 корекція далекозорості від +1.00 до +6.00 крок 0.50
Диаметр 14,00 мм
Радіус кривизни 8,6
Режим замены 1 місяць
Упаковка 3 лінзи
Режим ношения Денний, безперервний
Матеріал лінзи: Балафілкон А, силікон-гідрогель
Призначення: Для корекції короткозорості (міопії) / далекозорості (гіперметропії)

PureVision 2 HD - місячні лінзи

Написати відгук