Ray-Ban

Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)

Ray-Ban - американський бренд, що спеціалізується на виробництві сонцезахисних окулярів, створений в 1937 році компанією Bausch & Lomb, найбільшою фірмою-виробником оптики. Окуляри фірми Ray-Ban були виготовлені для військової авіації США. У 1999 році компанія Bausch & Lomb продала Ray-Ban італійської компанії Luxottica Group за 640 мільйонів доларів.

В середині 1920-х років американський тестовий пілот Джон А. МакКріді, який повернувся з польоту на повітряній кулі, поскаржився на те, що сонце сильно сліпило його в момент перебування в повітрі. Скарги на сонячні відблиски також регулярно надходили і від інших пілотів, тому в 1929 році командування ВВС США звернулося до компанії Bausch & Lomb з проханням створити окуляри, які захищали б очі військовослужбовців від яскравого світла на великих висотах і, при цьому, забезпечували б високу чіткість зображення.

У 1937 році молодий, щойно зареєстрований бренд Ray-Ban приступає до виготовлення знаменитих очок, названих, згодом, Aviator (Авіатори). Окуляри призначалися для захисту від занадто яскравого світла і фільтрації ультрафіолетових променів.