Ted Baker

Сортувати:
Показати
Sale
Ted Baker 1243 70
2 680 грн 1 876 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Ted Baker - один з найпопулярніших у всьому світі британських брендів. Кожна колекція марки славиться вишуканістю, оригінальним стилем, бездоганною якістю. Творчий підхід майстрів бренду надає кожній моделі незвичайного шарму. Відмінною рисою Ted Baker є чуйне розуміння вимог сучасної моди. У той же час моделі заворожують елегантністю і розкішшю безсмертної класики.

Марка Ted Baker завжди відрізнялася ідеальною якістю матеріалів і високим рівнем обслуговування. Це сприяло величезній популярності бренду і надзвичайному інтересу з боку клієнтів. Незважаючи на зростаючу з шаленою швидкістю популярність, у власника модельного ряду не було достатньо коштів на рекламну кампанію. Але креативний Рей Кельвін знайшов вихід. Кожного покупця в магазині ненав'язливо просили розповідати про куплених речах друзям і знайомим. Так почали поширюватися чутки про нові дивовижних моделях Ted Baker. Дуже скоро модні британські журнали самі просили у власника компанії дозволу на публікації статей про бренд.

Кращі не потребують реклами. Напевно, так вирішили в компанії, адже як і раніше Ted Baker обходиться без дорогих рекламних проектів з розкручування і просування бренду.

Окуляри даного бренду перевершують всі очікування. Гарний дизайн оправи, міцність, сучасні технології виробництва лінз з ультрафіолетовим захистом, - окуляри Ted Baker мають масу переваг. Дизайнерам аксесуарів вдається досягти справжнього досконалості, вміло граючи кольором і формами. Від сонячних оранжевого і рожевого до стриманих пастельних відтінків - в цих оправах відчувається настрій, аристократична розкіш і своєрідний англійський колоріт.Заботясь про свою репутацію, компанія Ted Baker пропонує своїм покупцям високоякісні вироби, здатні розкрити характер і власний стиль їх власника.