Ana Hickmann 9064 Сонцезахисні окуляри

Виробник: Ana Hickmann
Модель: 9064
Бонусні бали: 62
Наявність: Є в наявності


2 730 грн

Інші моделі

    

Одна з найчарівніших жінок планети – знаменита бразильська супермодель та «янгол» Victoria’s Secret, відомої компанії з продажу жіночої білизни.

    Перша колекція оправ та сонцезахисних окулярів Ana Hickmann була представлена на бразильському ринку в 2002 році.

  Сьогодні ця марка має світову популярність. Важливим чинником популярності є й те, що її обличчям стала сама Ана Хікман. І звичайно, колекції окулярів, розроблені та випущені під маркою Ana Hickmann, є своєрідним виразом характеру та стилю Ани: витончені лінії, насичені кольори та продуманий декор поєднуються з надійністю, зручністю та високою якістю. 

    Бути на піку моди – це не тільки професія Ани Хікман, а ще й особливе чуття, яке дозволяє їй, як дизайнеру, знаходити оригінальні концепції для колекцій. Так, ідея створення колекції оправ з біорозкладного пластику М49, розробленого та запатентованого знаменитою компанією Mazzucchelli 1849, подарувала шанувальницям марки можливість не тільки насолодитися елегантними моделями, але й зробити свій посильний внесок у захист навколишнього середовища.

   Кожна нова колекція оправ та сонцезахисних окулярів Ana Hickmann дарує свято краси, до якого може долучитись кожна жінка. Великий асортимент моделей дозволяє створювати різні образи, надаючи власниці окулярів пікантність та привабливість, або навпаки, строгість та стриманість. Висока якість та доступна цінова політика роблять окуляри Ana Hickmann тим аксесуаром, завдяки якому повсякденне життя жінок стає яскравішим. 

Сонцезахисні окуляри
Розмір завушника 145
Розмір перенісся: 20

Ana Hickmann 9064 Сонцезахисні окуляри

Написати відгук